VÁNOČNÍ STROM PRO ZVÍŘÁTKA

  • By fiala610
  • 28.11.2021
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÁNOČNÍ STROM PRO ZVÍŘÁTKA

Vzhledem k tomu, že se nemůžeme scházet při vánočních akcích, připravili jsme pro Vás, stejně jako minulý rok, tuto výzvu. Pojďte s námi udělat radost lesním zvířátkům tím, že jim společně ozdobíme Vánoční strom.

Náš společný strom najdete na těchto souřadnicích:

49.7790461N, 14.3038231E

do připraveného sešitu můžete napsat nějaký hezký vzkaz:)

oficiální akce běží od 28.11.2021 do 31.12.2021, ale radost zvířátkům můžete samozřejmě dělat neomezeně

Prosíme Vás, abyste dali dobrý pozor, co do lesa nesete! Nechceme, aby naše aktivita přinesla více škody než užitku. Pokud budete krmivo věšet na strom, napíchejte ho přímo na větvičky, nebo ho můžete vysypat pod strom. Nezapomeňte, že co do lesa nepatří, je nutno z něj i následně odnést. Strom nijak nelámejte, ani jinak neničte. VHODNÁ jsou jablka, hrušky, mrkev, brambory, řepa, kukuřice, hrách, oves, ječmen, kaštany, žaludy, bukvice, trávy a byliny, seno, sláma. NEVHODNÉ je především pečivo. Nezapomínejte ani na ptactvo a ostatní drobné živočichy (pšenice, proso, ovesné vločky, různé zrní). DĚKUJEME!

Krásné Vánoce Vám všem!

Vánoční strom zvířátka

 

Categories: Uncategorized

Comments are closed.