VÁNOČNÍ STROM PRO ZVÍŘÁTKA

  • By fiala610
  • 24.12.2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÁNOČNÍ STROM PRO ZVÍŘÁTKA

Pojďte s námi udělat radost lesním zvířátkům tím, že jim ozdobíme Vánoční strom.

Náš společný strom najdete na těchto souřadnicích:

49.7790461N, 14.3038231E

oficiální akce běží od 23.12.2022 do 31.12.2022, ale radost zvířátkům můžete samozřejmě dělat neomezeně

Prosíme Vás, abyste dali dobrý pozor, co do lesa nesete! Nechceme, aby naše aktivita přinesla více škody než užitku. Pokud budete krmivo věšet na strom, napíchejte ho přímo na větvičky, nebo ho můžete vysypat pod strom. Nezapomeňte, že co do lesa nepatří, je nutno z něj i následně odnést. Strom nijak nelámejte, ani jinak neničte. VHODNÁ jsou jablka, hrušky, mrkev, brambory, řepa, kukuřice, hrách, oves, ječmen, kaštany, žaludy, bukvice, trávy a byliny, seno, sláma. NEVHODNÉ je především pečivo. Nezapomínejte ani na ptactvo a ostatní drobné živočichy (pšenice, proso, ovesné vločky, různé zrní). DĚKUJEME!

Krásné Vánoce Vám všem!

Strom pro zvířátka (2)

Categories: Uncategorized

Comments are closed.